SNK Micro Oscillating Saw – Lithuluzi Lekukhipha Ematsambo Lelisheshako Lelingabhushi Lekuhlindvwa Ngekuciniseka Kwematsambo Nepulasitiki
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Libanga Lesivinini | ≥16,000 RPM |
| Umphumela wemandla | ≥160W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤75 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Sisindvo | 665g |
| Libhetri | Sony 8V 2600mAh lithiyamu |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (kushaja lokugcwele) |
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi), 6 tinyanga (ibhethri) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Buchwepheshe Bemoto Lete Ibhulashi Lenembile Lesetulu
Zero Kugcinwa & Kuhlala Sikhatsi Lesidze:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, icinisekisa50,000+ emahora ekusebenta ngaphandle kwekunakekelwakanye nemandla lacinile (≥160W) ekwakheni ematsambo layinkimbinkimbi.
Sivinini lesiphakeme kakhulu (≥16,000 RPM):Inika emandla kukhishwa lokucondzile, lokusheshako ekuhlindvweni lokuncane, kunciphisa sikhatsi senkambo kanye nekuhlukunyetwa kweticubu.
Kusebenta lokuthulile:E≤ 75 dB, isaha itfutfukisa kugcila ekamelweni lokuhlindvwa kanye nendvudvuto yesiguli.
Ilungiselelwe Tinchubo Letihlaselako Kancane
Sisindvo lesilula kakhulu (665g):Kubamba lokucondzile ngendlela ye-ergonomically kunciphisa kudzinwa kwadokotela lohlindzako ngesikhatsi sekuhlindvwa lokudze kwemgogodla noma kwesandla.
Emablade Lashintja Ngekushesha:Kufaka ekhatsi4 emablade lakhetsekile esahakwentela kusebenta ngetindlela letinyenti ekukhipheni ematsambo, kulungisa ema-craniofacial, noma kubuyeketa emalunga.
Kushaja Ngekushesha:SonyIbhethri le-8V 2600mAhifinyelela kushaja lokugcwele kuImizuzu lengu-60nga-I-AC 100-240Vishaja lehambisana nemhlaba wonkhe.
Kuphepha Nekwetsembeka Kwelizinga Letekwelapha
Idizayini le-autoclave:Bula sonkhe sicu sesandla (ibhethri ayifakiwe) kute uhlangabetane nemigomo lecinile yekulawula kugula.
Akungeni emanti kanye nelutfuli:Kwakhiwa lokuvaliwe ngalokuphelele kucinisekisa kusebenta etindzaweni letimanti noma letifunako.
Iwaranti Lendze:Iwaranti yetintfo tekusebenta letinyanga letingu-18 kanye nekuhlanganiswa kwebhethri kwetinyanga letingu-6 kukhombisa kutinikela kwe-SNK ekhwalithi.
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Bunjiniyela be-Premium & Tintfo
Imoto lengenabhulashi:Ivaliwe ngalokuphelele, umklamo lomelana nekugcola ngeTindlu te-aluminiyamu lecinilekute kukhone kuhlala sikhatsi lesidze.
Tincenye Telizinga Letekwelapha:Emablade ensimbi lengagucuki kanye netintfo letihambisana nemvelo kucinisekisa kungabi netintfo letiphilako kanye nekuciniseka.
Kuphatfwa Kwekushisa Lokuhlakaniphile:Kuvimbela kushisa kakhulu ngisho nangesikhatsi sekusetjentiswa sikhatsi lesidze.
Ticelo
Kuhlindvwa lokuncane kwematsambo:Kucindzeteleka kwemgogodla, kukhishwa kwematsambo esandla/tinyawo, kulungiswa kwematsambo ebantfwana.
Kuhlindvwa Ngepulasitiki Nekwakha Kabusha:Kulungiswa kabusha kwe Craniofacial, kuvunwa kwe graft.
Emazinyo Nebuso:Kukhishwa kwemhlathi, kulungiselela indzawo yekufakelwa.
Kungani Bodokotela Labahlindzako Batsemba I-SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kucedza kufaka emabhulashi esikhundleni, kunciphisa tindleko temjikeleto wemphilo nga 40%.
Kulandzela Umtsetfo Wemhlaba Wonkhe:UhlanganaISO 13485,FDA, futsiLOKUemazinga ekuphepha kanye nekusebenta.
Kusungulwa kwe-Ergonomic:Kubamba lokungasheleli kanye nesisindvo lesilinganiselako kwenta ncono kunemba kwenchubo.






Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme