SNK Trauma Drill Yematsambo Lanembobo S1010/S2010 – Luhlelo Lwematsambo Loluhamba Ngesivinini Lesikhulu Lwemoto Lete Ibhulashi Nemabhethri Lashaja Ngekushesha
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Sifanekiso | S1010/S2010 |
| Luhlobo Lwemoto | Ishaft lenemgodzi lengenabhulashi, ivaliwe ngalokuphelele |
| Libanga Lesivinini | 0-1250 RPM (± 15%) |
| I-torque lephumako | ≥5.8 N/M |
| Umphumela wemandla | ≥180W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤45 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Chuck ububanzi | 0-8mm (ungalungiswa ngendlela loyifunako) |
| Bubanti beShafu Lenembobo | Ø4.5 mm |
| Sisindvo | 1450g |
| Libhetri | Sony 12V 2600mAh lithiyamu |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (kushaja lokugcwele) |
| Kugijima kwemisebe |
|
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi), 6 tinyanga (ibhethri) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Buchwepheshe Bemoto Lete Emabhulashi Lobutfutfukile
Zero Kugcinwa & Kusebenta Kahle Lokusetulu:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, inciphisa kugcoka kanye nesikhatsi sekungasebenti ngesikhatsi iletsa≥180W emandlafutsi≥5.8 N/M imandlangisho ngesivinini lesikhulu (1250 RPM).
Kulawula Ngekuciniseka:± 15% kuciniseka kwesivinini kucinisekisa kusebenta lokuzinzile etinchubeni letibucayi letifana nekulungisa kwephuka noma kuhlanganiswa kwemgogodla.
Umsindvo Lophansi Kakhulu Nekushisa:Isebenta ku≤45 dB(kuthulile kwendlula kuhleba) ngekukhuphuka kwekushisa≤25°C, kutfutfukisa NOBE induduzo kanye nekuphepha kwesiguli.
Umklamo Lomusha Wekuhlindvwa Kwekuhlukunyetwa
Ishafu Lenembobo (Ø4.5mm):Ihlanganisa ngaphandle kwemthungo netintambo leticondzisako tekubhobola lokunembile ekubekeni kwesikulufu se-cannulated.
I-Chuck Lekhishwako Yekushintja Ngekushesha:Isekela ema-drill bits kuze kube ngu-8mm(kwentiwa ngendlela loyifunako) kute kube netindlela letinyenti kuto tonkhe tinchubo.
Ibhethri Lesebenta Kakhulu:SonyIbhethri lelithiyamu le-12V 2600mAhiniketa kushaja lokusheshako (imizuzu lengu-60) kanye nekuphila lokungetiwe, kusekelwe yi-Iwaranti yetinyanga letingu-6.
Kuciniseka Kwelizinga Letekwelapha & Kuhambisana
Kuyakhiwa ngekuzenzakalela (134°C):Bula sifo sesandla (ngaphandle kwebhethri) kute kulawulwe kugula.
Kugijima kwemisebe Kucinisekisa kubhobota lokunembile futsi kunciphisa kulimala kweticubu tematsambo.
Titifiketi Temhlaba Wonkhe:Kuhambisana neISO 13485,FDA, futsiLOKU
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Tintfo te-Premium & Bunjiniyela
Imoto lengenabhulashi:Ivaliwe ngalokuphelele, umklamo lovikela lutfuli wekuphila sikhatsi lesidze (emahora langu-50,000+).
Ema-Alloys eLizinga Letekwelapha:Chuck yensimbi lengagucuki (HRC53 bucina) kanye netindlu letimelana nekugcola.
Kubamba ngendlela lefanele:Sisindvo lesilinganiselwe (1.45kg) sinciphisa kudzinwa kwadokotela lohlindzako ngesikhatsi sekusetjentiswa sikhatsi lesidze.
Ticelo
Kuhlindvwa Kwekuhlukunyetwa:Kulungiswa kwekwephuka, kubekwa kwetikulufu letifakwe ema-cannule, kubekwa ngetikhonkwane ngekhatsi kwe-medullary.
Kwakhiwa kabusha kwematsambo:Kufaka emalunga esikhundleni, tintfo tekusebenta temgogodla.
Kunakekelwa Kwesimo Lesiphutfumako Nekuhamba:Umklamo lophatsekako wetindzawo letisheshako.
Kungani Ukhetsa SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kute kufaka emabhulashi lokunciphisa tindleko tesikhatsi lesidze nga-40%.
Kusebenta Ngekushesha:Ishaja lemizuzu lengu-60 ngeI-AC 100-240Vkuhambisana kute kusetjentiswe emhlabeni wonkhe.
Luphawu lolwetsembekile:Iwaranti yetintfo tekusebenta ye-SNK yetinyanga letingu-18 kanye nesicinisekiso sebhethri yetinyanga letingu-6 kukhombisa kwetsembeka lokungenakulinganiswa.






Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme