SNK S2150 Sternum Saw – Lithuluzi Lekukhipha Ematsambo Lelingabhulashi Lelisetulu Lekuhlindvwa Ngenhlitiyo Nekuhlukunyetwa
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Sifanekiso | S2150 |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Imvamisa Yekusika | 0-10,000 CPM (iyalungiseka) |
| Umphumela wemandla | ≥180W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤75 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Luhlobo lwe Chuck | Isheshe-ikhishwe, i-autoclave |
| Sisindvo | Umklamo we-ergonomic lolula (sisindvo lesicondzile sitawucinisekiswa) |
| Libhetri | I-lithium-ion lesebenta kahle kakhulu (ihambisana netinhlelo te-SNK) |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (ihambisana nekushaja ngekushesha) |
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Buchwepheshe Bemoto Lete Emabhulashi Lobutfutfukile
Zero Kugcinwa & Kuhlala Sikhatsi Lesidze:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, icinisekisa50,000+ emahora ekusebenta ngaphandle kwekunakekelwakanye nekuletsa emandla lokungagucuki (≥180W) kwetinchubo letifunwa kakhulu.
Kulawula Sivinini Ngekuciniseka:Imvamisa yekusika lelungisekako (0-10,000 CPM) iniketa bodokotela labahlindzako kulawula lokukahle kwema-sternotomies labucayi noma kukhishwa kwekuhlukunyetwa lokusheshako.
Umsindvo Lophansi Kakhulu Nekushisa:Isebenta ku≤ 75 dB(kuthulile kunemasaha lajwayelekile ekuhlindvwa) ngekukhuphuka kwekushisa≤25°C, kutfutfukisa NOBE kuphepha kanye nekugcila.
Kwentiwe kahle kusebenta kahle kwenhlitiyo
Kusika Ngemvamisa Lephakeme (10,000 CPM):Inika emandla ekukhishwa kwematsambo ngekushesha, lahlantekile kute kufinyelelwe ku-sternal ekuhlindvweni kwenhlitiyo.
I-Chuck Lekhishwako Yekushintja Ngekushesha:Ilulamisa kufaka esikhundleni se-blade kute kusetjentiswe tintfo letehlukahlukene, kusuka ekukhipheni timbambo kuya ekulungiseni kuhlukunyetwa.
Umklamo we-Ergonomic:Kwakhiwa lokulula futsi lokulinganiselako kunciphisa kudzinwa kwadokotela lohlindzako ngesikhatsi sekuhlindvwa sikhatsi lesidze.
Kuphepha Kwelizinga Letekwelapha Nekuhambisana
Kuyakhiwa ngekuzenzakalela (134°C):Bunta sifo sesandla (ibhethri ayifakiwe) kute uhlangabetane nemigomo lecinile yekulawula kugula.
Titifiketi Temhlaba Wonkhe:Kuhambisana neISO 13485, i-FDA, kanye ne-CEemazinga ekuphepha kanye nekusebenta.
Iwaranti Lendze:Iwaranti yetinyanga letingu-18 yetintfo tekusebenta icinisekisa kwetsembeka kwesikhatsi lesidze.
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Bunjiniyela be-Premium & Tintfo
Imoto lengenabhulashi:Kuvaliwe ngalokuphelele, kwakhiwa lokuvikela lutfuli ngetinhlanganisela telizinga letekwelapha letimelana nekugcola.
Luhlelo Lwekulawula Kushisa:Kupholisa lokuhlanganisiwe kuvimbela kushisa kakhulu ngesikhatsi sekusetjentiswa lokuchubekako.
Umklamo longangeni emanti:Kucinisekisa kusebenta etindzaweni letimanti tekuhlindvwa.
Ticelo
Kuhlindvwa kwenhlitiyo nesifuba:Sternotomies, kukhishwa kwetimbambo, kanye netinchubo tekufinyelela emaphashini.
Kuhlukunyetwa kanye nekugula kwematsambo:Kulungiswa kwekwephuka lokuphutfumako, kuncunywa.
Tilwane & Kunakekelwa Lokukhetsekile:Ivumelana nekuhlindvwa kwetilwane kanye netidzingo tekuhlindvwa te-niche.
Kungani Bodokotela Labahlindzako Bakhetsa SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kucedza kufaka emabhulashi esikhundleni, kunciphisa tindleko temjikeleto wemphilo nga 40%.
Umklamo Logcile Kudokotela Lohlindzako:Kubamba lokungasheleli kanye nekulawula lokunembile kwenta ncono kunemba kwenchubo.
Kugucugucuka kwebhethri:Ihambisana neluhlelo lwebhethri leshaja ngekushesha le-SNK kute kusebente ngaphandle kwekuphazamiseka.






Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme