SNK Saw Lenyakatako S1040/S2040 – Umsiki Wematsambo Wemvamisa Lesetulu Ngemoto Lete Ibhulashi & Kushaja Ngekushesha
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Sifanekiso | S1040/S2040 |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Imvamisa Yekunyakata | 0-12,500 / umzuzu (± 15%) |
| Umphumela wemandla | ≥180W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤75 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Sisindvo | 1450g |
| Libhetri | Sony 12V 2600mAh lithiyamu |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (kushaja lokugcwele) |
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi), 6 tinyanga (ibhethri) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Imoto Lesebenta Kakhulu Lete Ibhulashi
Zero Kugcinwa & Kuhlala Sikhatsi Lesidze:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, inciphisa sikhatsi sekungasebenti futsi iletsa≥180W emandlakuze kukhishwe ematsambo lokufunwa kakhulu.
Kulawula Sivinini Ngekuciniseka:±15% oscillation imvamisa kuciniseka kucinisekisa kusikwa lokuhlantekile ekwakhiweni kwematsambo labucayi noma lacinile.
Kushisa lokuphansi kakhulu kanye nemsindvo:Isebenta ku≤ 75 dB(kuthulile kunetindlela tekufundzisa letijwayelekile) ngekukhuphuka kwekushisa≤25°C, kutfutfukisa NOBE kugcila kanye nekuphepha kwesiguli.
Ilungiselelwe Kuhlindvwa Kwematsambo Nekuhlukunyetwa
Kunyakata lokunemvamisa lesetulu (12,500 / umzuzu):Iniketa emandla ekusika ematsambo ngekushesha, ngalokucondzile kute kushintjwe emalunga, kucindzeteleka kwemgogodla, kanye nekulungisa kuhlukunyetwa.
Ema-Saw Blades Lashintja Ngekushesha:Ihambisana nema-blade lajwayelekile ekuhlindvwa kwentela kusebenta ngetindlela letinyenti kuto tonkhe tinchubo.
Kushaja Ngekushesha:SonyIbhethri lelithiyamu le-12V 2600mAhkukhokhiswa ngalokuphelele ngaImizuzu lengu-60, lesekelwe nguI-AC 100-240Vkuhambisana kwevoltheji yemhlaba wonkhe.
Kwetsembeka Nekuhambisana Nelizinga Letekwelapha
Kuyakhiwa ngekuzenzakalela (134°C):Bula sifo sesandla (ibhethri ayifakiwe) kute uhlangabetane nemazinga ekulawula kugula.
Sisindvo lesilula futsi sisebenta kahle:E45 kg, leli thuluzi linciphisa kudzinwa kwadokotela lohlindzako ngesikhatsi sekuhlindvwa lokudze.
Iwaranti Lendze:Iwaranti yetintfo tekusebenta letinyanga letingu-18 kanye nekuhlanganiswa kwebhethri kwetinyanga letingu-6 kukhombisa kutinikela kwe-SNK ekhwalithi.
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Bunjiniyela be-Premium & Tintfo
Imoto lengenabhulashi:Kuvaliwe ngalokuphelele, umklamo lovikela lutfuli kute uhlale sikhatsi lesidze (emahora langu-50,000+ ekusebenta).
Tincenye Telizinga Letekwelapha:Tindlu tensimbi letingagucuki letimelana nekugcola kanye netintfo letihambisana netilwane ticinisekisa kutsi kute inzalo.
Kubamba Lokulinganiselako:Ergonomically yakhelwe kutfutfukisa kulawula etindzaweni letinemfutfo lomkhulu wekuhlindvwa.
Ticelo
Kuhlindvwa Kwematsambo:Kushintjwa kwemalunga (inselo, emadolo), kuhlanganiswa kwemgogodla, kukhishwa kwematsambo.
Kunakekelwa Kwekuhlukunyetwa Nekuphutfuma:Kujutjwa, kulungisa kwephuka, kukhishwa kwematsambo.
Tilwane Nematinyo:Ivumelana netidzingo letikhetsekile tekuhlindvwa.
Kungani Bodokotela Labahlindzako Batsemba I-SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kute kufaka emabhulashi lokunciphisa tindleko temjikeleto wemphilo nga 40%.
Kulandzela Umtsetfo Wemhlaba Wonkhe:UhlanganaISO 13485,FDA, futsiLOKU
Umklamo Lolungele Likusasa:Ihambisana ne SNK sika kwandzisa uhla lokunamatsiselwe kuhlindvwa.







Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme