SNK Orthopedic Reciprocitable Saw – Siketi Sematsambo Lesihamba Ngesivinini Lesikhulu Semoto Lete Ibhulashi Yekuhlukunyetwa Nekuhlindvwa Kwemalunga
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Libanga Lesivinini | 0-10,000 RPM (± 15%) |
| Umphumela wemandla | ≥180W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤75 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Sisindvo | 1450g |
| Libhetri | Sony 12V 2600mAh lithiyamu |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (kushaja lokugcwele) |
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Buchwepheshe Betimoto Letisebenta Ngendlela Lesetulu Lete Emabhulashi
Zero Kugcinwa & Kuhlala Sikhatsi Lesidze:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, inciphisa sikhatsi sekungasebenti futsi iletsa≥180W emandlakuze kusikwe ematsambo lokufunwa kakhulu.
Kulawula Sivinini Ngekuciniseka:±15% kuciniseka kwesivinini kucinisekisa kuhlanteka, kulawulwa resections ekwakhiweni kwematsambo aminyene noma tindlela letibucayi.
Kushisa lokuphansi kakhulu kanye nemsindvo:Isebenta ku≤ 75 dB(kuthulile kunemasaha lajwayelekile) ngekukhuphuka kwekushisa≤25°C, kutfutfukisa NOBE kugcila kanye nekuphepha kwesiguli.
Ilungiselelwe Kuhlindvwa Kwekuhlukunyetwa Nekwematsambo
Kusika Ngesivinini Lesikhulu (10,000 RPM):Inika emandla ekukhishwa kwematsambo ngekushesha kwe-sternotomies, kubuyeketwa kwemalunga, kanye nekulungisa kuhlukunyetwa.
Emablade Lashintja Ngekushesha:Ihambisana ne-sternal kanye ne-blades lekhetsekile yekuhlindvwa yekusebentisa lokuhlukahlukene.
Kushaja Ngekushesha:SonyIbhethri lelithiyamu le-12V 2600mAhifinyelela kushaja lokugcwele kuImizuzu lengu-60, lesekelwe nguI-AC 100-240Vkuhambisana kwevoltheji yemhlaba wonkhe.
Kwetsembeka Nekuhambisana Nelizinga Letekwelapha
Idizayini le-autoclave:Bula sifo sesandla (ibhethri ayifakiwe) kute uhlangabetane nemazinga ekulawula kugula.
Sisindvo lesilula futsi sisebenta kahle:E45 kg, leli thuluzi linciphisa kudzinwa kwadokotela lohlindzako ngesikhatsi sekuhlindvwa sikhatsi lesidze.
Iwaranti Lendze:Iwaranti yetintfo tekusebenta letinyanga letingu-18 ikhombisa kutinikela kwe-SNK ekhwalithi nasekuciniseni.
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Bunjiniyela be-Premium & Tintfo
Imoto lengenabhulashi:Kuvaliwe ngalokuphelele, umklamo lovikela lutfuli wekuphila sikhatsi lesidze (emahora langu-50,000+ ekusebenta).
Tincenye Telizinga Letekwelapha:Tindlu tensimbi letingagucuki letimelana nekugcola kanye netintfo letihambisana netilwane ticinisekisa kutsi kute inzalo.
Kubamba Lokulinganiselako:Ergonomically yakhelwe kutfutfukisa kulawula etindzaweni letinemfutfo lomkhulu wekuhlindvwa.
Ticelo
Kuhlindvwa Kwekuhlukunyetwa:Kulungiswa kwekwephuka, kuncunywa, kanye nekukhishwa kwematsambo ngesikhatsi lesiphutfumako.
Tinchubo teNhlitiyo:Sternotomies, kusikwa kwetimbambo, kanye nekufinyelela esifubeni.
Kubuyeketwa Kwematsambo:Kushintjwa kwemalunga, kucindzeteleka kwemgogodla, kanye nekukhishwa kwematsambo.
Kungani Bodokotela Labahlindzako Batsemba I-SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kute kufaka emabhulashi lokunciphisa tindleko temjikeleto wemphilo nga 40%.
Kulandzela Umtsetfo Wemhlaba Wonkhe:UhlanganaISO 13485,FDA, futsiLOKU
Umklamo Lolungele Likusasa:Ihambisana ne SNK sika kwandzisa uhla lokunamatsiselwe kuhlindvwa.






Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme