SNK Micro Bone Drill – Luhlelo Lwemoto Lete Emabhulashi Locinisekile Lwekuhlindvwa Kwematsambo Nematinyo
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Libanga Lesivinini | 0-1250 RPM (± 15%) |
| I-torque lephumako | ≥3.8 N/M |
| Umphumela wemandla | ≥160W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤55 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Sisindvo | 665g |
| Chuck ububanzi | 0-4mm (ungalungiswa ngendlela loyifunako) |
| Bubanti beShafu Lenembobo | 0-2.6 mm |
| Libhetri | Sony 8V 2600mAh lithiyamu |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (kushaja lokugcwele) |
| Kugijima kwemisebe |
|
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi), 6 tinyanga (ibhethri) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Buchwepheshe Bemoto Lete Ibhulashi Lenembile Kakhulu
Zero Kugcinwa & Kuphila Sikhatsi Lesidze:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, icinisekisa50,000+ emahora ekusebenta ngaphandle kwekunakekelwakanye ne torque lecinile (≥3.8 N/M) yekubhobola lokunembile emsebentini wematsambo noma wematinyo lobucayi.
Kunemba Kwekuhlindvwa Lokuncane:± 15% kulawula sivinini kanyekunciphisa kulimala kweticubu ngesikhatsi setinchubo letifana ne-osteotomy noma kufakelwa kwekufakelwa.
Kusebenta lokuthulile:E≤55 dB(kuthulile kunengcoco), i-drill itfutfukisa NOMA kugcila kanye nendvudvuto yesiguli.
Ilungiselelwe Kuhlindvwa Lokungahlaseli Kancane
Umklamo Lolula Kakhulu (665g):Kubamba lokucondzile ngendlela ye-ergonomically kunciphisa kudzinwa kwadokotela lohlindzako ngesikhatsi sekuhlindvwa lokweluliwe.
Ishafu Lenembobo (0-2.6mm):Ihambisana netintambo leticondzisako tekucondzisa imbobo lecondzile ekulungiseni kwephuka lokuncane noma ekuhlanganisweni kwemgogodla.
Kushaja Ngekushesha:SonyIbhethri le-8V 2600mAhkukhokhiswa ngalokuphelele ngaImizuzu lengu-60nga-I-AC 100-240Vishaja lehambisana nemhlaba wonkhe.
Kuciniseka Kwelizinga Letekwelapha Nekuphepha
Kusebenta ngekutentela lokuphelele (134°C):Bunta sonkhe sicu sesandla (ibhethri ayifakiwe) kute kulawulwe kutseleleka ngalokucinile.
Akungeni emanti kanye nelutfuli:Umklamo lovaliwe ngalokuphelele ucinisekisa kwetsembeka etindzaweni letimanti noma letifunako.
Iwaranti Lendze:Iwaranti yetintfo tekusebenta letinyanga letingu-18 kanye nekuhlanganiswa kwebhethri kwetinyanga letingu-6 kukhombisa kutinikela kwelizinga le-SNK.
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Bunjiniyela be-Premium & Tintfo
Imoto lengenabhulashi:Ivaliwe ngalokuphelele, idizayini lengagcinwa ngeTindlu te-aluminiyamu lecinilekwentela kumelana nekugcola.
Chuck weLibanga Letekwelapha:I-HRC53-lecinile yensimbi lengagcini i-chuck isekela0-4mm emabhithi ekubhobota(kwentiwa ngekwemvelo ngetidzingo letikhetsekile).
Kuphatfwa Kwekushisa Lokuhlakaniphile:Kuvimbela kushisa kakhulu ngisho nangesikhatsi sekusetjentiswa sikhatsi lesidze.
Ticelo Tekuhlindvwa
Kuhlindvwa lokuncane kwematsambo:Tintfo tekusebenta temgogodla, kulungisa kwephuka kwetandla/kwetinyawo, tindlela tekwelapha bantfwana.
Emazinyo Nebuso:Kulungiselela indzawo yekufakelwa, kuhlanganiswa kwematsambo.
Kuhlindvwa Ngepulasitiki Nekwakha Kabusha:Kubhobola lokunembile kwemagrafti noma emaprosthetics.
Kungani Bodokotela Labahlindzako Batsemba I-SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kute kufaka emabhulashi lokunciphisa tindleko temjikeleto wemphilo nga 40%.
Kulandzela Umtsetfo Wemhlaba Wonkhe:UhlanganaISO 13485,FDA, futsiLOKU
Kusungulwa kwe-Ergonomic:Kucedza lokucinisiwe ngetulu kucinisekisa kucina kanye nekubamba lokuphephile.






Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme