SNK Cranial Mill & Drill – Luhlelo Lwekunamatsela Lokubili Lwekuhlindvwa Kwemiva Ngesivinini Lesikhulu Nekwakha Kabusha Kwebuso Benhloko
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Sivinini Sesigayo Se-Cranial | 0-36,000 RPM (± 15%) |
| Sivinini Sekubhobota I-Cranial | 0-1,250 RPM (± 15%) |
| I-torque yekugaya | ≥0.35 N/M |
| I-torque yekubhobota | ≥4.5 N/M |
| Umphumela wemandla | ≥180W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤75 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Sisindvo | 1550g |
| Libhetri | Sony 8V 2600mAh lithiyamu |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (kushaja lokugcwele) |
| Kugijima kwemisebe |
|
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi), 6 tinyanga (ibhethri) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Luhlelo Lwemoto Lolunamatsiselwe Kabili Lolungenamabhulashi
Zero Kugcinwa & Kusebenta Lokusetulu:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, icinisekisa50,000+ emahora ekusebentakanye nekuletsa≥180W emandlakukho kokubili kugaya (36,000 RPM) kanye nekubhobola (1,250 RPM).
Kunemba Kwekuhlindvwa:Kugijima kwemisebe kanye ne ± 15% kuciniseka kwesivinini kunciphisa kuhlukunyetwa kweticubu ngesikhatsi setinchubo letibucayi te-neurosurgical noma te-cranioplasty.
Kushisa lokuphansi kakhulu kanye nemsindvo:Isebenta ku≤ 75 dBngekukhuphuka kwekushisa≤25°C, kutfutfukisa NOBE kuphepha kanye nekugcila.
Kwentiwe kahle kuhlindvwa kwe-Cranial & Craniofacial
Kugaya Ngesivinini Lesikhulu (0-36,000 RPM):Ilungele kusheshe kulungiswe ematsambo ekulungiseni kabusha kwelukhakhayi noma ekususweni kwesimila.
Kubhobola Lokulawulwako (0-1,250 RPM):Uletsa≥4.5 N/M imandlafor burr imbobo ngqo ukudalwa ekuhlindvweni kwemizwa.
Tintfo Letinamatsiselwe Letishintja Ngekushesha:Shintja ngaphandle kwemthungo emkhatsini wemisebenti yekugaya nekubhobota kute kube nekuhamba kwemisebenti lelula.
Kuciniseka Kwelizinga Letekwelapha & Kuhambisana
Kusebenta ngekuzenzakalela ngalokugcwele:Bula sifo sesandla kanye netintfo letinamatsiselwe (ibhethri ayifakiwe) kute uhlangabetane nemigomo lecinile yekutseleleka.
Umklamo we-Ergonomic:Kulula (1.55kg) ngekubamba lokulinganiselako kunciphisa kudzinwa ngesikhatsi semisebenti lendze.
Iwaranti Lendze:Iwaranti yetintfo tekusebenta letinyanga letingu-18 kanye nekuhlanganiswa kwebhethri kwetinyanga letingu-6 kukhombisa kutinikela kwelizinga le-SNK.
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Bunjiniyela be-Premium & Tintfo
Imoto lengenabhulashi:Kuvaliwe ngalokuphelele, kwakhiwa lokuvikela lutfuli lokunetindlu tensimbi letimelana nekugcola.
Luhlelo Lwekunamatsela Lokubili:Kufaka ekhatsisigayo sebugovu(≥0.35 N / M umfutfo) kanyelijombolo(≥4.5 N / M i-torque) yekusebentisa lokuhlukahlukene.
Kuphatfwa Kwekushisa Lokuhlakaniphile:Kuvimbela kushisa kakhulu ngisho nangesikhatsi sekugaya ngesivinini lesidze lesidze.
Ticelo
Kuhlindvwa kwetinzwa:Kudalwa kwembobo ye-Burr, kuhlindvwa kwesisekelo sekhanda, kuhlindvwa kwekhanda.
Kwakhiwa kabusha kwebuso bebuso:Kubunjwa kabusha kwekhanda, kulungisa kuhlukunyetwa, kulungiswa kwekufakelwa.
I-ENT kanye nebuso:Kuhlindvwa kwema-sinus, kulungisa phansi kwe-orbital.
Kungani Bodokotela Labahlindzako Bakhetsa I-SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kucedza kufaka emabhulashi esikhundleni, kunciphisa tindleko temjikeleto wemphilo nga 40%.
Kulandzela Umtsetfo Wemhlaba Wonkhe:UhlanganaISO 13485,FDA, futsiLOKU
Umklamo Logcile Kudokotela Lohlindzako:Kulawula lokunembile kanye nekunciphisa kudvudvuta kwenta ncono kunemba kwenchubo.







Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme