SNK Luhlelo Lwemandla Lwematsambo Lolusebenta Ngetindlela Letinyenti Letemabhulashi – Kubhobota Ngesivinini Lesikhulu, Isaha Lenyakatako & Ikhithi Ye-Cranial Yekuhlindvwa Ngekuciniseka
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Emandla Laphumako | ≥180W |
| Sisindvo Sesicumbi Sesandla | 1450 g |
| Lizinga Lemsindvo | ≤75 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Drill Ngesivinini Lesikhulu | 0-1250 RPM (± 15%), Imandla ≥4.5 N / M |
| Drill ngesivinini lesisemkhatsini | 0-850 RPM (± 15%), Imandla ≥6.8 N/M |
| Kubhobota Ngesivinini Lesincane | 0-300 RPM (± 15%), Imandla ≥10 N/M |
| Isaha Lenyakatako | 12,500 kunyakata/umzuzu |
| Ibhobho ye-Cranial | 0-850 RPM (± 15%), Imandla ≥6.8 N/M |
| Luhlelo lwe Chuck | Iyasuswa, iya-autoclave |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Kusebenta Kwemoto Lete Ibhulashi Lengalinganiswa
Luhlelo lwe-SNKImoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashikucedza emabhulashi ekhabhoni, kuletsa180W + emandlakanye na-Kute kukhuhlana,kute lokutawutsatfwa esikhundleni, futsi50,000+ emahora ekuphila. Tinzuzo letibalulekile:
Zero Kugcinwa:Kute kugcoka kwebhulashi kunciphisa sikhatsi sekungasebenti kanye netindleko tesikhatsi lesidze nga 50% vs.
Umsindvo Lophansi Kakhulu Nekushisa:Isebenta ku≤ 75 dB(kuthulile kune-vacuum cleaner) ngekukhuphuka kwekushisa kwesandla≤25°C, kunciphisa kukhatsateka kwesiguli kanye nekudzinwa kwadokotela lohlindzako.
I-Torque Lephakeme Kuyo Yonkhe Sivinini:Ugcina10 N/M imandlangisho naku 300 RPM yekugaya ematsambo lokunembile kanye nekucinisa kwesikulufu.
Kuhlindvwa lokunyenti lokunamatsiselwe
Kubhobota Ngesivinini Lesikhulu (0-1250 RPM):Ilungele kubhobola ematsambo ngekushesha kanye nekubeka.
Kubhobota Ngesivinini Lesisemkhatsini/Kancane (0-850/300 RPM):Iletsa kuze kube ngu-10.8 N/Mfutsi10 N/M imandlakuze kufakwe sikulufu lesilawulwako.
Saha Lenyakatako (12,500 kushaya / umzuzu):Inika emandla resections busheleleti ematsambo ekushintjeni emalunga.
Tintfo letinamatsiselwe ku-Cranial:Emathulusi lacinisekile ekuhlindvwa kwemizwa kanye nekulungisa kabusha lukhanda.
I-Ergonomic & Umklamo Lolungele Kubulala Inzalo
Intfo Yesandla Lelula:E45 kg, kunciphisa kudzinwa ngesikhatsi setinchubo letindze.
I-Chuck lekhishwako:Inika emandla tingucuko letisheshako temathuluzi kanye nekubulala inzalo lokuphephile kwe-autoclave.
Tintfo letisesigabeni sekwelapha:Insimbi lengagucuki kanye nema-polymer lahambisana netilwane kucinisekisa kucina kanye nekuhambisana.
Imininingwane yemkhicito


Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Kunemba kwebunjiniyela
Imoto Levaliwe Ngalokuphelele:Umklamo lovikela lutfuli wekuphepha kweligumbi lekuhlindvwa kanye nekuphila sikhatsi lesidze.
Kulawula Ngekuciniseka:± 15% kuciniseka kwesivinini kuwo onkhe emamodi kute utfole imiphumela lehambisanako.
Kulandzela Umtsetfo Wemhlaba Wonkhe:UhlanganaISO 13485,FDA, futsiLOKU
Ticelo Tekuhlindvwa
Tematsambo:Kulungiswa kwephuka, kuhlanganiswa kwemgogodla, kuhlanganiswa kwematsambo.
Kuhlukunyetwa kanye ne-Cranial:Kugaya likhanda, kuncutfwa ngesikhatsi lesiphutfumako, kuhlindvwa kwekwakha kabusha.
Tilwane Nematinyo:Ivumelana netinchubo letikhetsekile.
Kungani Ukhetsa SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kucedza kufaka emabhulashi esikhundleni sawo futsi kunciphisa tindleko temjikeleto wemphilo.
Kuvumelana Nesimo Lesifakazela Likusasa:Ihambisana ne-SNK sika lekhulako yekuhlindvwa lokunamatsiselwe.
Umklamo Logcile Kudokotela Lohlindzako:Kubamba lokulinganiselako kanye nekulawula lokunembile kwenta ncono kunemba kwenchubo.
Inothi lekugcina
ILuhlelo Lwemandla Lwematsambo Lwe-SNK Lelungasebenti Ngemabhulashiunika bodokotela labahlindzako emandla ngebuchwepheshe lobuhamba embili,kusebenta ngetindlela letinyenti, futsikwetsembeka kwekonga tindleko. Kusuka kumayunithi ekuhlukunyetwa kuya emitholampilo lekhetsekile, kutinikela kwe-SNK ekucinisekeni nasekusunguleni kucinisekisa imiphumela lesetulu, kwenta kutsi kube kukhetsa lokugcina kwemacembu ekuhlindvwa esimanje.








Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme