SNK Sivinini Lesisemkhatsini Sekubhobota S1020/S2020 – Luhlelo Lwematsambo Lwe-Torque Lesetulu Lelinemoto Lete Ibhulashi Nebhethri Leshaja Ngekushesha
Kucaciswa
| Ipharamitha | Umniningwane |
| Sifanekiso | S1020/S2020 |
| Luhlobo Lwemoto | Kute ibhulashi, kuvalwe ngalokuphelele |
| Libanga Lesivinini | 0-680 RPM (± 15%) |
| I-torque lephumako | ≥8.5 N/M |
| Umphumela wemandla | ≥180W |
| Lizinga Lemsindvo | ≤45 dB |
| Kukhuphuka Kwekushisa | ≤25°C |
| Chuck ububanzi | 0-8mm (ungalungiswa ngendlela loyifunako) |
| Bubanti beShafu Lenembobo | Ø4.5 mm |
| Sisindvo | 1450g |
| Libhetri | Sony 12V 2600mAh lithiyamu |
| Sikhatsi Sekushaja | Imizuzu lengu-60 (kushaja lokugcwele) |
| Kugijima kwemisebe |
|
| Kubulala inzalo | I-autoclave ku 134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | 18 tinyanga (lithuluzi), 6 tinyanga (ibhethri) |
| Titifiketi | ISO 13485, i-FDA, CE |
Incazelo
Buchwepheshe Bemoto Letemabhulashi Lene-Torque Lephakeme
Zero Kugcinwa & Kuhlala Sikhatsi Lesidze:Imoto levaliwe ngalokuphelele lengenabhulashi isusa emabhulashi ekhabhoni, inciphisa kugcoka kanye nesikhatsi sekusebenta ngesikhatsi iletsa≥180W emandlafutsi≥8.5 N/M imandlangetinchubo letifunako letifana nekulungisa kwephuka.
Kulawula Sivinini Ngekuciniseka:± 15% kuciniseka kwesivinini kucinisekisa kusimamisa ekubhoboleni lokubucayi, kunciphisa kulimala kweticubu tematsambo.
Kusebenta lokuthulile:E≤45 dB, le drill yenta ncono kugcila ekamelweni lokuhlindvwa kanye nendvudvuto yesiguli.
Ilungiselelwe Kuhlindvwa Kwekuhlukunyetwa Nekwematsambo
Umklamo Weshafu Lenembobo (Ø4.5mm):Ihlanganisa ngaphandle kwemthungo netintambo tekucondzisa tekubeka tikulufu letinembile te-cannulated.
I-Chuck Lekhishwako (0-8mm):Emabhithi ekubhobola lashintjwa ngekwemvelo enta kutsi kube netindlela letinyenti kuto tonkhe tinchubo, kusukela ekuhlanganisweni kwemgogodla kuya ekwakhiweni kabusha kwemalunga.
Kushaja Ngekushesha:SonyIbhethri lelithiyamu le-12V 2600mAhkukhokhiswa ngalokuphelele ngaImizuzu lengu-60, lesekelwa ngumhlaba wonkhe .I-AC 100-240V
Kwetsembeka Kwelizinga Letekwelapha
Kuyakhiwa ngekuzenzakalela (134°C):Bunta sifo sesandla (ibhethri ayifakiwe) kute uhlangabetane nemigomo lecinile yekulawula kugula.
Kugijima kwemisebe Kucinisekisa kuciniseka kwekubhobola futsi kunciphisa bungoti benchubo.
Iwaranti Lecinile:Iwaranti yetintfo tekusebenta letinyanga letingu-18 kanye nekuhlanganiswa kwebhethri kwetinyanga letingu-6 kukhombisa kutetsemba kwe-SNK ngekuphila sikhatsi lesidze kwemkhicito.
Imininingwane yemkhicito
Kusebenta Kahle Kwebuchwepheshe & Tisombululo Tekuhlindvwa
Bunjiniyela be-Premium & Tintfo
Imoto lengenabhulashi:Ivaliwe ngalokuphelele, umklamo lovikela lutfuli wekuphila sikhatsi lesidze (emahora langu-50,000+).
Tincenye Telizinga Letekwelapha:I-chuck yensimbi lengagucuki (HRC53 bucini) kanye netindlu letimelana nekugcola kucinisekisa kungazali kanye nekuhlala sikhatsi lesidze.
Yakha ngendlela lefanele:Sisindvo lesilinganiselwe (1.45kg) sinciphisa kudzinwa kwadokotela lohlindzako ngesikhatsi sekuhlindvwa sikhatsi lesidze.
Ticelo
Kuhlindvwa Kwekuhlukunyetwa:Kulungiswa kwesikulufu se-cannulated, kukhonjwa kwetikhonkwane ngekhatsi kwe-intramedullary, kulungiswa kwekwephuka.
Kwakhiwa kabusha kwematsambo:Tintfo tekusebenta temgogodla, kufaka emalunga esikhundleni.
Kunakekelwa Kwesimo Lesiphutfumako Nekuhamba:Umklamo lophatsekako wetindzawo temtholampilo letisheshako.
Kungani Bodokotela Labahlindzako Batsemba I-SNK?
Kusebentisa Tindleko Kahle:Kucedza kufaka emabhulashi esikhundleni, kunciphisa tindleko tesikhatsi lesidze nga-40%.
Kulandzela Umtsetfo Wemhlaba Wonkhe:UhlanganaISO 13485,FDA, futsiLOKUemazinga ekuphepha kanye nekusebenta.
Lilungele Likusasa:Ihambisana ne SNK sika kwandzisa uhla lokunamatsiselwe kuhlindvwa.






Imoto lengenabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Kufaka esikhundleni (tincenye)
Ultra Siphelo Lesiphakeme